Czy szkoleniowcy są niezbędni? To pytanie autorka sporo razy słyszała od koleżanek i kolegów w pracy. Sama także zadawała je sobie wielokrotnie a odpowiedzi były nad wyraz różne. W bardzo, jak na literaturę tego typu, bezpośredni sposób, Łada Drozda pisze o pracy szkoleniowca i coacha w polskich warunkach.
Szczodrze dzieli się przykładami ze swojej pracy. To nie jest podręcznik jak zostać szkoleniowcem lub coachem. Dowiesz się: - czym jest szkolenie i coaching, - kim jest szkoleniowiec i coach, - kim są konsumenci i jak kreować z nimi relacje, - na czym polega specyfika coachingu biznesowego.
Poznasz: - zmiany od „wszechstronności” do specjalizacji, - zasady pracy w polskich realiach, - sens i radość pracy w zawodzie - trudności codziennej pracy. Nauczysz się: - stawiać na autentyczność, - skutecznie współpracować, - wyznaczać granice współpracy, - przewidywać i radzić sobie z porażkami.
Łada Drozda – szkoleniowiec z 20-letnim stażem i coach od 14 lat. Praca szkoleniowca daje jej poczucie bycia „na scenie” (kiedyś marzyła o byciu aktorką). Przekonuje innych tylko do tego w co sama wierzy.
Miewa stany flow i wtedy bywa charyzmatyczna. Pracuje z menedżerami i przekonuje, aby iść za własnym głosem – jeśli tylko nie krzywdzi on nikogo. Uczy, jak chwalić i jak mówić rzeczy skomplikowane nie niszcząc relacji z ludźmi.
Pomaga prawdziwie rozmawiać w miejscu pracy. Namawia do odkrywania własnych emocji i odwagi bycia w kontakcie z emocjami innych ludzi. Najcenniejsze co ma, to czas i poświęca go tym, którzy zapraszają ją do współpracy.
W pisaniu łączy fascynacje pracą szkoleniowca i coacha, operowanie słowem i gotowanie. Właśnie dlatego napisała książkę -zaznać tego połączenia. Książka sugerowana przez:
Opinie i recenzje użytkowników
Dodaj opinie lub recenzję dla Na arenie biznesu. Twój komentarz zostanie wyświetlony po moderacji.