Zdjęcia produktu


Prosto z mostu, czyli wywody człowieka logicznego

(2023 / Sell Worldwide LLC / Jan Kedyz-Kowalski / 9788383243702)
E-booki
Dostepność na dzień 13.07.2024: w magazynie

Promocyjna oferta cenowa:

43,42 zł
Sklep TaniaKsiazka.pl
Przejdź do sklepu Najlepsza oferta w bazie!
Przejdź do sklepu 43,42 zł - najtaniej w bazie!

Prezentowana oferta sklepu TaniaKsiazka.pl jest najbardziej atrakcyjna cenowo spośród setek sklepów internetowych w naszej bazie. Przeglądaj pełny ranking cen i ofert Porównanie cen następuje w czasie rzeczywistym.

Recenzje i opinie

Opis produktu Prosto z mostu, czyli wywody człowieka logicznego

Książka podejmuje tematy tabu o których na co dzień ludzie boją się głośno mówić. Przedstawia znane i mniej znane przykłady: obłudy, kłamstwa, oszustwa, kradzieży i marnotrawienia grosza publicznego. Jestem człowiekiem logicznie myślącym i polskim patriotą.

Książkę tę napisałem z potrzeby serca i potrzeby sprzeciwu wobec kłamstw, jakie codziennie są serwowane narodowi polskiemu przez media obce, lecz także poprzez te rządowe i poprzez sam polski rząd. Kłamią wszyscy, przy czym jedni kłamią na swoją korzyść, a drudzy na swoją.

Zastanawia fakt, iż mimo tego — tak media obce, jak i media rządowe, uprawiają taką samą kłamliwą propagandę, co do wojny na Ukrainie,, a także wszelkiego co dotyczy Żydów. Wspomniałem o tym w punkcie o „Antysemityzmie".

Po przeczytaniu książki, a zwłaszcza rozdziału pt. „naród wybrany" — czyli Żydzi, jako najwięksi terroryści świata, pewnie wielu czytelników nazwie mnie antysemitą. A ja odpowiem — że nie jestem antysemitą.

Naród żydowski uważam za równy innym narodom świata. Ma on prawo mieć własne państwo, własny język i własną kulturę. Nie obchodzą mnie tu sprawy rasowe. Natomiast bezapelacyjnie sprzeciwiam się zabijaniu Arabów poprzez Żydów; narzucaniu poprzez tę nację własnej, celowo spreparowanej wersji historii; dokonywaniu przez Żydów zabójstw niewygodnych dla nich ludzi; zacieraniu wszystkich nikczemnych czynów tego narodu, bezczelnej kradzieży majątków wielu państw, czy przejmowaniu władzy w poszczególnych krajach świata — w tym także w Polsce.

Nie godzę się to! Ja nie jestem antysemitą! Ja Żydów po prostu nie lubię, ze względu na ich czyny, a nie ze względu na rasę, czy wyznanie. I byłoby dziwne, gdyby było inaczej, wiedząc to wszystko, o czym w tej książce napisałem.

Może ktoś mnie nazwie antysyjonistą albo antyżydem. Trudno! Nie zdziwię się, jeśli po jej publikacji spotkam się z atakiem organizacji finansowanych przez Żydów, które zarzucą mi antysemityzm, antyukraińskość, rasizm, czy inne „izmy".

Jednak nie przeraża mnie to. Jako polski patriota mam moralny obowiązek ujawnić przed Polakami wszystkie wynaturzenia, jakie na co dzień udało mi się zauważyć. Teraz od Was — Polacy, będzie zależało, czy sami coś z tym zrobicie, czy nadal będziecie pozwalać na oszukiwanie się i okradanie rządowi, partiom politycznym, Żydom, czy Kościołowi.

przez 34 lata istnienia tzw. III Rzeczpospolitej polscy posłowie i senatorowie okradli naród polski z bilionów złotych i nic im się nie stało. Nie ponieśli żadnej kary. Niewiele tego, oni nadal rządzą Polską.

Od 34 lat, to są niemal te same osoby, te same twarze. Swoimi niekorzystnymi działaniami i wrogimi interesom Polski ustawami, przyczynili się do rozdania astronomicznych pieniędzy dla Żydów, kościoła katolickiego, prawnukom byłej burżuazji, arystokracji i szlachty.

Wypłacili kolosalne odszkodowania prawnukom byłych obszarników i Żydów, za mienie pozostawione w innych krajach — na Białorusi i Ukrainie. Zadłużyli Polskę na 10 bilionów złotych w większości w żydowskich bankach na Zachodzie.

I mimo tego oni nadal rządzą! Oni nadal są przez Polaków wybierani na posłów i senatorów. Jak to można nazwać? Naiwnością, niewiedzą czy głupotą Polaków?! Pewnie wielu z Państwa zapyta. Co dzisiaj? Co robić? Jakie jest wyjście z całej sytuacji? Ja odpowiem, iż jest tylko jedno, jedyne wyjście.

Powinien powstać Społeczny Komitet Ocalenia Narodowego, złożony z polskich patriotów — ludzi, którzy nigdy nie należeli do żadnej partii politycznej. Komórki Komitetu powinny istnieć na szczeblach kraju, województw, powiatów i gmin.

Trzeba odsunąć od władzy PiS, PO i wszystkie pozostałe partie, a następnie je zdelegalizować i zakazać tworzenia nowych. Powinno się odsunąć od władzy Żydów, którzy się w tych partiach zainstalowali. Polską powinni rządzić tylko i wyłącznie Polacy-patrioci.

Następnie powinno się naprawić wszystkie niegodziwości i wynaturzenia, które wymieniłem w tej książce. Powinno się odebrać wszystko ukradzione Polsce i Polakom mienie, a złodziei i tych, którzy im pomagali w kradzieży szczególnie, nad wyraz minimalistycznie ukarać.

Po to, by następnym potencjalnym zdrajcom nie chciało się już zdradzać. Taka jest rada człowieka logicznego! Czytelnik zapozna się rzeczywistą sytuacją w jakiej znajduje się aktualnie polska gospodarka i polityka.

W większości nie pokrywa się ona z obecnie uprawianą propagandą. Książka też poglądy, które są powszechne wśród Polaków, lecz je oni ukrywają przed światem, bojąc się konsekwencji karnych.

Dane oraz specyfikacja:

 • Kategoria

  E-booki
 • ISBN

  9788383243702
 • Autor

  Jan kedyz-kowalski
 • Wydawnictwo

  Sell worldwide llc
 • Rok wydania

  2023
 • Przecena

  -
 • Opinia użytkowników

  -

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017

 • Prosto z mostu, czyli wywody człowieka logicznego (sklep TaniaKsiazka.pl)
  43,42 zł Sklep TaniaKsiazka.pl
  Przejdź do sklepu

W naszym rankingu znajduje się 1 promocyjnych ofert w cenie 43,42 zł.

Opinie i recenzje użytkowników

Dodaj opinie lub recenzję dla Prosto z mostu, czyli wywody człowieka logicznego. Twój komentarz zostanie wyświetlony po moderacji.

Produkty powiązane

Inne w kategorii E-booki

 • Pas cnoty. mity a rzeczywistość

  Zobacz w sklepie Pas cnoty. mity a rzeczywistość
  Zazdrość, przemoc, perwersja — oto pojęcia, z którymi w odbiorze społecznym wiąże się tematyka pasa cnoty. Czy stosownie? Niniejsza książka stara...
  19,18 zł
 • Pan mercedes. tom 1, AZ#C9820D7CEB/DL-ebwm/epub

  Zobacz w sklepie Pan mercedes. tom 1, AZ#C9820D7CEB/DL-ebwm/epub
  Światła mercedesa wyłaniają się przed świtem z mgły i suną wprost w tłum bezrobotnych pań i mężczyzn oczekujących w kolejce do wejścia na targi...
  30,60 zł
 • Colorful media Organizacja ślubów

  Zobacz w sklepie Colorful media Organizacja ślubów
  „Czas na biznes“ to linia mini-poradników dla rozważających założenie własnej działalności w potężnej branży. Poznaj charakterystykę rynku i...
  6,08 zł
 • English in Mind 2 Teacher's Resource Book

  Zobacz w sklepie English in Mind 2 Teacher's Resource Book
  This second edition updates a course which has proven to be a perfect fit for classes the world over. Engaging content and a strong focus on...
  59,00 zł
 • Cambridge Checkpoint English Workbook 7

  Zobacz w sklepie Cambridge Checkpoint English Workbook 7
  The Cambridge Checkpoint English suite provides a comprehensive, structured resource which covers the Secondary 1 framework for English and seamlessly...
  20,46 zł
 • Łódź charona. akt wojny (e-book) Warbook

  Zobacz w sklepie Łódź charona. akt wojny (e-book) Warbook
  UWAGA!!! towar cyfrowy! - Wysyłany po zakupie bezpośrednio na maila "Komisarz Paweł Tomczyk powoli dochodzi do siebie po traumatycznym śledztwie...
  38,54 zł
 • Business partner a2+. coursebook + podręcznik w wersji cyfrowej Pearson education asia ltd

  Zobacz w sklepie Business partner a2+. coursebook + podręcznik w wersji cyfrowej Pearson education asia ltd
  Ośmiopoziomowy, progresywny kurs do nauki języka angielskiego w biznesie. Materiał opracowany został z myślą o osobach uczących się, które dopiero...
  149,90 zł
 • O przypowieściach św. pawle i apokalipsie, D3B72225EB

  Zobacz w sklepie O przypowieściach św. pawle i apokalipsie, D3B72225EB
  Czym są przypowieści ewangeliczne? Jak należy je rozumieć? Jakie jest ich przesłanie? Kim był św. Paweł? Co chciał przekazać w swoich listach?...
  17,01 zł
 • Angielski dla dzieci 2. pierwsze słówka. ćwiczenia. 6-8 lat., AZ#D0373C39EB/DL-ebwm/pdf

  Zobacz w sklepie Angielski dla dzieci 2. pierwsze słówka. ćwiczenia. 6-8 lat., AZ#D0373C39EB/DL-ebwm/pdf
  różnorodne ćwiczenia, a także słowniczek upraszczające naukę języka angielskiego w nauczaniu początkowym. Opierają się na wykorzystaniu pamięci...
  3,80 zł
 • Laura sebastian Pani dymu. księżniczka popiołu. tom 2

  Zobacz w sklepie Laura sebastian Pani dymu. księżniczka popiołu. tom 2
  Moja matka była królową pokoju, ja wiem zbyt dobrze, że pokój nie wystarczy Kaiser zamordował matkę Theodosii, Królową Ognia, gdy Theo miała...
  27,00 zł
 • Kcd Swallow

  Zobacz w sklepie Kcd Swallow
  Lucia Cocci przewodzi fundacji Magnoopere, która pomaga ofiarom pracy przymusowej i handlu ludźmi. John Phil Cole jest byłym SEAL'sem. Dzięki...
  9,23 zł
 • Odzież używana

  Zobacz w sklepie Odzież używana
  „Czas na biznes“ to linia mini-poradników dla rozważających założenie własnej działalności w potężnej branży. Poznaj charakterystykę rynku i...
  6,08 zł