Zdjęcia produktu


Władcy torrentów. wokół angażującego modelu telewizji (Wyd.Uniwersytetu Gdańskiego)

(2014 / 247 / Wydawnictwo Uniwersytetu Gdańskiego / 9788378651482)
E-booki Wyd.Uniwersytetu Gdańskiego
Dostepność na dzień 25.07.2024: w magazynie

Promocyjna oferta cenowa:

32,30 zł
Sklep TaniaKsiazka.pl
Przejdź do sklepu Najlepsza oferta w bazie!
Przejdź do sklepu 32,30 zł - najtaniej w bazie!

Prezentowana oferta sklepu TaniaKsiazka.pl jest najbardziej atrakcyjna cenowo spośród setek sklepów internetowych w naszej bazie. Przeglądaj pełny ranking cen i ofert Porównanie cen następuje w czasie rzeczywistym.

Recenzje i opinie

Opis produktu Władcy torrentów. wokół angażującego modelu telewizji

W książce ujęto nowe zjawiska telewizyjne (niekoniecznie oglądane w tradycyjnie rozumianej telewizji stąd skupienie się w wielu tekstach na konwergencji mediów) w sposób niebanalny dla młodego widza i czytelnika.

Przedstawiono najpopularniejsze seriale telewizyjne oglądane przez młodych widzów na całym świecie i w Polsce (przy pomocy Internetu, w oryginalnej wersji językowej). Autorzy wybrali zróżnicowane tytuły i starali się zgłębić fenomen ich popularności, są to teksty eseistyczne, ale próbujące sięgać po narzędzia badawcze używane w pracy socjologicznej, kulturoznawczej.

Czytelnikiem docelowym są odwiedzający w wieku 16-25, którzy oglądają kilka amerykańskich, brytyjskich seriali równocześnie, a poza ich oglądaniem angażują się w poszukiwanie informacji, tworzenie fandomów, interpretowanie poszczególnych odcinków na blogach, forach internetowych, czy serwisach tematycznych.

Stąd niemało miejsca poświęcone zostało zjawisku widza sieciowego (drugoobiegowego, czyli internauty). Na polskim rynku ukazało się kilka podobnych publikacji cieszących się obfitym zainteresowaniem,nieraz zarzut wobec nich polegał na tym, że pisali je doświadczeni autorzy nie potrafiący zgłębić np.

fenomenu seriali młodzieżowych. W przypadku poniższej publikacji autorzy skupili się na tych tytułach, które sami oglądają i stanowią dla nich widza docelowego.

Dane oraz specyfikacja:

 • Kategoria

  E-booki
 • Producent

  Wyd.Uniwersytetu Gdańskiego
 • ISBN

  9788378651482
 • Wydawnictwo

  Wydawnictwo uniwersytetu gdańskiego
 • Ilość stron

  247
 • Rok wydania

  2014
 • Przecena

  -
 • Opinia użytkowników

  -

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017

 • Władcy torrentów. Wokół angażującego modelu telewizji (sklep TaniaKsiazka.pl)
  32,30 zł Sklep TaniaKsiazka.pl
  Przejdź do sklepu

W naszym rankingu znajduje się 1 promocyjnych ofert w cenie 32,30 zł.

Opinie i recenzje użytkowników

Dodaj opinie lub recenzję dla Władcy torrentów. wokół angażującego modelu telewizji. Twój komentarz zostanie wyświetlony po moderacji.

Produkty powiązane

Inne w kategorii E-booki