Zdjęcia produktu


Family office. teoria i praktyka działania na rynkach polskim i międzynarodowym (Wydawnictwo Naukowe PWN)

(Wydawnictwo Naukowe PWN / Tomasz Sosnowski,Artur Sajnóg,Małgorzata Janicka / 9788301215859)
E-booki Wydawnictwo Naukowe PWN
Dostepność na dzień 30.05.2024: w magazynie

Promocyjna oferta cenowa:

65,55 zł
Sklep TaniaKsiazka.pl
Przejdź do sklepu Najlepsza oferta w bazie!
Przejdź do sklepu 65,55 zł - najtaniej w bazie!

Prezentowana oferta sklepu TaniaKsiazka.pl jest najbardziej atrakcyjna cenowo spośród setek sklepów internetowych w naszej bazie. Przeglądaj pełny ranking cen i ofert Porównanie cen następuje w czasie rzeczywistym.

Recenzje i opinie

Opis produktu Family office. teoria i praktyka działania na rynkach...

Family Office to podmioty świadczące usługi międzypokoleniowego, kompleksowego zarządzania posiadajątkiem zamożnych rodzin, zabezpieczające także realizację osobistych potrzeb członków rodziny. Publikacja przeznaczona jest dla szerokiego grona odbiorców, zawarte w niej treści mogą w szczególności zainteresować osoby prowadzące marki rodzinne, a także osoby pracujące w podmiotach świadczących usługi na rzecz zamożnych klientów, takich jak producenta consultingowe, banki i inne wyspecjalizowane instytucje finansowe.

niewątpliwie będzie to ponadto ciekawa lektura dla wszelkich osób zainteresowanych postępowymi rozwiązaniami na rynku finansowym, zwłaszcza studentów i pracowników naukowych jednostek badawczych. Książka jest idealnym kompendium wiedzy z problematyki stosunkowo niedużo znanej w Polsce.

widoczną jej zaletą wydaje się to, że nie tylko prezentuje rozmaite możliwe rozwiązania problemów, zarówno bieżących, jak i systemowych, jakie występują w funkcjonowaniu firm rodzinnych, lecz także znamionuje sposoby zapobiegania zagrożeniom związanym z utrzymaniem i ochroną ich posiadajątku.

prof. Dr hab. Leokadia Oręziak (z recenzji) Jest to jedno z pierwszych na polskim rynku kompleksowych opracowań dotyczących zagadnień rynku usług Family Office, skądinąd jeszcze niszowego, lecz dynamicznie się rozwijającego w miarę wzrostu zamożności społeczeństw.

prof. Dr hab. Sławomir I. Bukowski (z recenzji) Książkę tę traktuję jako polskie naukowe otwarcie w obszarze tematyki Family Office. Jestem pod wrażeniem pracy autorów, którzy podjęli się opracowania zagadnienia będącego na początkowym etapie rozwoju w Polsce.

Publikację polecam przede wszystkim właścicielom majątków rodzinnych, którzy muszą zmierzyć się z długoterminową strategią zarządzania i sukcesją. Michał Zawisza, Partner Zarządzający

Dane oraz specyfikacja:

 • Kategoria

  E-booki
 • Producent

  Wydawnictwo Naukowe PWN
 • ISBN

  9788301215859
 • Autor

  Tomasz sosnowski,artur sajnóg,małgorzata janicka
 • Wydawnictwo

  Wydawnictwo naukowe pwn
 • Przecena

  -
 • Opinia użytkowników

  -

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017

 • Family Office. Teoria i praktyka działania na rynkach polskim i międzynarodowym (sklep TaniaKsiazka.pl)
  65,55 zł Sklep TaniaKsiazka.pl
  Przejdź do sklepu

W naszym rankingu znajduje się 1 promocyjnych ofert w cenie 65,55 zł.

Opinie i recenzje użytkowników

Dodaj opinie lub recenzję dla Family office. teoria i praktyka działania na rynkach polskim i międzynarodowym. Twój komentarz zostanie wyświetlony po moderacji.

Produkty powiązane

Inne w kategorii E-booki