Zdjęcia produktu


Diagnoza w psychoterapii par. tom 1. diagnoza par w różnych podejściach, AZ#0487D5E9EB/DL-ebwm/mobi (Wydawnictwo Naukowe PWN)

(Wydawnictwo Naukowe PWN / Hanna Pinkowska-Zielińska, Bartosz Zalewski / 9788301219710)
E-booki Wydawnictwo Naukowe PWN
Dostepność na dzień 25.07.2024: w magazynie

Promocyjna oferta cenowa:

79,80 zł
Sklep TaniaKsiazka.pl
Przejdź do sklepu Najlepsza oferta w bazie!
Przejdź do sklepu 79,80 zł - najtaniej w bazie!

Prezentowana oferta sklepu TaniaKsiazka.pl jest najbardziej atrakcyjna cenowo spośród setek sklepów internetowych w naszej bazie. Przeglądaj pełny ranking cen i ofert Porównanie cen następuje w czasie rzeczywistym.

Recenzje i opinie

Opis produktu Diagnoza w psychoterapii par. tom 1. diagnoza par w...

Diagnoza w psychoterapii par. Tom 1: Diagnoza par w różnorodnych podejściach to polifonia psychoterapeutów par pracujących w różnorodnych nurtach teoretycznych. W kolejnych rozdziałach omówiona została specyfika pracy diagnostycznej psychoterapeuty z perspektywy przeróżnych teorii psychoterapii par: systemowej, psychoanalitycznej, narracyjnej terapii więzi, skoncentrowanej na emocjach i poznawczo-behawioralnej.

Treść tych rozdziałów pozwala zobaczyć różnice w sposobie rozumienia i interpretacji problemów, z którymi zgłaszają się osoby doświadczające trudności w swoich związkach, a także określić miejsce pracy diagnostycznej w procesie terapeutycznym.

Opracowanie diagnozy jest wyjątkowo ważnym merytorycznie etapem pełnego procesu psychoterapeutycznego. Uważamy, iż sformułowanie diagnozy, jej omówienie i wypracowanie celów pracy terapeutycznej jest niezbędne równocześnie dla terapeutów, jak i pacjentów.

Oddzielenie etapu konsultacji diagnostycznych od sesji terapeutycznych jest niezbędne. Wpływa to na poziom zaangażowania pacjentów, ich motywację, upodmiatawia ich, a także daje udoskonalone rozumienie tego, czym jest psychoterapia.

Niniejszym podręcznikiem robimy krok w kierunku mocniejszego wyodrębnienia etapu diagnozy w codziennej praktyce. W ten sposób próbujemy znaleźć odpowiedź na pytanie o to, jak integrować wiedzę akademicką i praktyczną.

Z tekstu

Dane oraz specyfikacja:

 • Kategoria

  E-booki
 • Producent

  Wydawnictwo Naukowe PWN
 • ISBN

  9788301219710
 • Autor

  Hanna pinkowska-zielińska, bartosz zalewski
 • Wydawnictwo

  Wydawnictwo naukowe pwn
 • Przecena

  -
 • Opinia użytkowników

  -

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017

 • Diagnoza w psychoterapii par. Tom 1. Diagnoza par w różnych podejściach (sklep TaniaKsiazka.pl)
  79,80 zł Sklep TaniaKsiazka.pl
  Przejdź do sklepu

W naszym rankingu znajduje się 1 promocyjnych ofert w cenie 79,80 zł.

Opinie i recenzje użytkowników

Dodaj opinie lub recenzję dla Diagnoza w psychoterapii par. tom 1. diagnoza par w różnych podejściach, AZ#0487D5E9EB/DL-ebwm/mobi. Twój komentarz zostanie wyświetlony po moderacji.

Produkty powiązane

Inne w kategorii E-booki