Zdjęcia produktu


Cichy kochanek - tylko w legimi możesz przeczytać ten tytuł przez 7 dni za darmo (Albatros)

(2022 / Wydawnictwo Albatros / Clara Sánchez / 9788367426510)
E-booki Albatros
Dostepność na dzień 30.05.2024: w magazynie

Promocyjna oferta cenowa:

34,20 zł
Sklep TaniaKsiazka.pl
Przejdź do sklepu Najlepsza oferta w bazie!
Przejdź do sklepu 34,20 zł - najtaniej w bazie!

Prezentowana oferta sklepu TaniaKsiazka.pl jest najbardziej atrakcyjna cenowo spośród setek sklepów internetowych w naszej bazie. Przeglądaj pełny ranking cen i ofert Porównanie cen następuje w czasie rzeczywistym.

Recenzje i opinie

Opis produktu Cichy kochanek - tylko w legimi możesz przeczytać ten...

Tego, który sam się nie ratuje, nikt nie może uratować. Jeśli chcesz poznać wszystkie odpowiedzi, naucz się nie wierzyć nikomu… Sensacyjna akcja, niesłabnące napięcie i zapierające dech w piersiach afrykańskie krajobrazy! Porywająca, pełna zagadek i niebezpiecznych przygód epicka powieść, w której przeszłość towarzyszy teraźniejszości niczym wierny cień. Isabel, młoda Hiszpanka, zjawia się na przyjęciu w ambasadzie hiszpańskiej w Kenii. Wszyscy uważają, że jest fotografką, która przyjechała do Afryki, żeby fotografować dziką przyrodę. Lecz jej aparat jest nadzwyczajną przykrywką i przemyślanym kamuflażem dla poszukiwań, które w rzeczywistości prowadzi… Ezequiel, syn uwikłanego w nielegalny handel biznesmena, wpadł w szpony sekty i zerwał wszelkie kontakty z rodziną. Jego bliscy nie mogą się z tym pogodzić i postanawiają powierzyć Isabel niecodzienne zadanie odnalezienia pana i sprowadzenia go z powrotem do Hiszpanii. Dziewczyna podejmuje się tej niełatwej misji, nie ma jednak pojęcia, jakie pułapki mogą czyhać na nią w dalekim, nieznanym kraju. Mimo wszystko, za wszelką cenę pragnie uratować Ezequiela, ponieważ perfekcyjnie wie, co to znaczy utracić bezpowrotnie kogoś bliskiego. Jak w głównej mierze w powieściach Sánchez, nic nie jest takie, jakie się początkowo wydaje. Isabel, uwikłana w misterną sieć kłamstw i brudnych interesów, traci powoli zdolność odróżniania dobra od zła. Czy zdoła ocalić Ezequiela i siebie samą? Opowieść o potrzebie miłości i sile manipulacji i o emocjonalnej władzy, jaką posiadamy nad sobą nawzajem przez więzi, które nas łączą.

Clara Sánchez - autorka jedenastu powieści, ulubienica krytyków i czytelników, jedna z najlepiej sprzedających się autorek prozy obyczajowej w Hiszpanii i we Włoszech. Jej książki przetłumaczono na 20 języków, a sprzedaż w samych Włoszech (gdzie jest ulubioną hiszpańską pisarką) przekroczyła już 2 miliony egzemplarzy. Clara Sánchez jest laureatką trzech najszczególniej prestiżowych nagród literackich w Hiszpanii: Premio Alfaguara de Novela, Premio Nadal i Premio Planeta.Porywająca opowieść o miłości, pamięci, tajemnicach, zdradach, winie, odkryciu, przebaczeniu, odwadze i nadziei. „Donna Moderna"najbardziej uwielbiana hiszpańska pisarka w naszym kraju – Clara Sánchez zaskarbiła sobie serca włoskich czytelników! Annarita Briganti, „La Repubblica"Powieść, która urzeka subtelną narracją. „Corriere della Sera"

Dane oraz specyfikacja:

 • Kategoria

  E-booki
 • Producent

  Albatros
 • ISBN

  9788367426510
 • Autor

  Clara sánchez
 • Wydawnictwo

  Wydawnictwo albatros
 • Rok wydania

  2022
 • Przecena

  -
 • Opinia użytkowników

  -

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017

 • Cichy kochanek (sklep TaniaKsiazka.pl)
  34,20 zł Sklep TaniaKsiazka.pl
  Przejdź do sklepu

W naszym rankingu znajduje się 1 promocyjnych ofert w cenie 34,20 zł.

Opinie i recenzje użytkowników

Dodaj opinie lub recenzję dla Cichy kochanek - tylko w legimi możesz przeczytać ten tytuł przez 7 dni za darmo. Twój komentarz zostanie wyświetlony po moderacji.

Produkty powiązane

Inne w kategorii E-booki