Zdjęcia produktu


Nie bój się - tylko w legimi możesz przeczytać ten tytuł przez 7 dni za darmo (Albatros)

(2022 / Wydawnictwo Albatros / Lisa Gardner / 9788367426527)
E-booki Albatros
Dostepność na dzień 25.07.2024: w magazynie

Promocyjna oferta cenowa:

32,85 zł
Sklep TaniaKsiazka.pl
Przejdź do sklepu Najlepsza oferta w bazie!
Przejdź do sklepu 32,85 zł - najtaniej w bazie!

Prezentowana oferta sklepu TaniaKsiazka.pl jest najbardziej atrakcyjna cenowo spośród setek sklepów internetowych w naszej bazie. Przeglądaj pełny ranking cen i ofert Porównanie cen następuje w czasie rzeczywistym.

Recenzje i opinie

Opis produktu Nie bój się - tylko w legimi możesz przeczytać ten...

szczegóły

„Nie bój się" to jedna z najistotniej znanych pozycji w dorobku Lisy Gardner. Te i inne utwory jej autorstwa możesz nabyć na stronie księgarni Świata Książki.

D.D. Warren po raz kolejny na tropie zbrodni

Na mieszkańców Bostonu padł blady strach. Od pewnego czasu po mieście grasuje psychopatyczny seryjny morderca, który tuż obok ciał swych ofiar zostawia swój osobliwy znak rozpoznawczy: czerwoną różę i butelkę szampana. D.D. Warren udaje się w miejsce, gdzie dokonano kolejnej ze zbrodni. Podczas oględzin ktoś nagle zrzuca ją ze schodów, w rezultacie ambitna detektyw doznaje poważnych obrażeń i traci pamięć. Na domiar złego to właśnie najprawdopodobniej wtedy jako jedyna miała możliwość zobaczyć twarz mordercy. Mimo podjętych wysiłków przypomnienie sobie wydarzeń z tego feralnego dnia jest dla niej trudniejsze, niżeli początkowo można by było przypuszczać.

6 tygodni później ma miejsce następne brutalne zabójstwo. Śledztwo rusza całkowitą parą. Zagrożone są bowiem nie tylko okoliczne młode kobiety, ale też sama detektyw Warren, którą seryjny morderca wziął sobie za główny cel swojego planu… Kto wyjdzie z niego zwycięsko? Lisa Gardner trzyma w nas w niepewności do niemal ostatniej strony. Przekonaj się o tym i Ty i zanurz się w lekturze „Nie bój się" już dzisiaj.

Lisa Gardner to pisarka uznawana przez wielu za królową amerykańskich thrillerów. Jej książki przez długi czas zajmowały pierwsze miejsca na szczycie bestsellerów New York Timesa, sprzedając się jak dotąd w nakładzie ponad 20 milionów egzemplarzy. Swoje pierwsze powieści wydawała pod pseudonimem, pisząc jako Alicia Scott. Pierwszym utworem Gardner opublikowanym pod prawdziwym nazwiskiem był dreszczowiec „Mąż doskonały". Jego premiera miała miejsce w 1997 roku. Od tego czasu światło dzienne ujrzało prawie 30 powieści i opowiadań jej autorstwa, a grono zwolenników twórczości Gardner stale się poszerza.

Wśród najpopularniejszych z nich możesz znaleźć takie tytułu, jak „Sąsiad", „W ukryciu", „Kochać mocniej" czy dziecięce koszmary. Te i inne pozycje autorstwa Lisy Gardner kupisz poprzez stronę internetową księgarni Świata Książki.

Dane oraz specyfikacja:

 • Kategoria

  E-booki
 • Producent

  Albatros
 • ISBN

  9788367426527
 • Autor

  Lisa gardner
 • Wydawnictwo

  Wydawnictwo albatros
 • Rok wydania

  2022
 • Przecena

  -
 • Opinia użytkowników

  -

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017

 • Nie bój się. Cykl z detektyw D.D. Warren. Tom 7 (sklep TaniaKsiazka.pl)
  32,85 zł Sklep TaniaKsiazka.pl
  Przejdź do sklepu
 • Nie bój się (sklep Empik)
  36,99 zł Sklep Empik
  Przejdź do sklepu

W naszym rankingu znajduje się 2 promocyjnych ofert w cenach od 32,85 zł do 36,99 zł.

Opinie i recenzje użytkowników

Dodaj opinie lub recenzję dla Nie bój się - tylko w legimi możesz przeczytać ten tytuł przez 7 dni za darmo. Twój komentarz zostanie wyświetlony po moderacji.

Produkty powiązane

Inne w kategorii E-booki