Zdjęcia produktu


Zagrajmy w butelkę. Cykl Inspektor Rebus. Tom 4, AZ#A350F672EB/DL-ebwm/mobi (Albatros)

(2022 / Wydawnictwo Albatros / Ian Rankin / 9788367512183)
E-booki Albatros
Dostepność na dzień 25.07.2024: w magazynie

Promocyjna oferta cenowa:

32,40 zł
Sklep TaniaKsiazka.pl
Przejdź do sklepu Najlepsza oferta w bazie!
Przejdź do sklepu 32,40 zł - najtaniej w bazie!

Prezentowana oferta sklepu TaniaKsiazka.pl jest najbardziej atrakcyjna cenowo spośród setek sklepów internetowych w naszej bazie. Przeglądaj pełny ranking cen i ofert Porównanie cen następuje w czasie rzeczywistym.

Recenzje i opinie

Opis produktu Zagrajmy w butelkę. Cykl Inspektor Rebus. Tom 4, AZ#A350F672EB/DL-ebwm/mobi

Czwarta powieść z inspektorem Johnem Rebusem. Seks może zniszczyć choćby najistotniej obiecującego polityka. A polityka może być zabójcza.

Po policyjnym nalocie na ekskluzywny dom publiczny w Edynburgu wybucha skandal obyczajowy. W trakcie gdy dziennikarze zacierają ręce, zachwyceni smakowitymi kąskami, które mogą opublikować, bywalcy niesławnego przybytku posiadają się z pyszna. Zwłaszcza jeden z nich, Gregor Jack, lubiany członek Parlamentu o nieposzlakowanej dotąd opinii. Nawet inspektor Rebus – za każdym razem trzymający się z dala od polityki – nie może uwierzyć własnym oczom, gdy widzi swego ulubionego posła w zupełnie niedwuznacznej sytuacji. Powstrzymując się od ocen moralnych – no bo w końcu kto nie ulega pokusie? – próbuje pomóc politykowi, któremu grozi nie tylko załamanie kariery, lecz też rozpad małżeństwa. Wkrótce okazuje się jednak, iż sprawa jest wyraźnie poważniejsza, niżeli można było przypuszczać. Seksafera, choć wciąż elektryzuje paparazzich, zostaje przesłonięta przez zabójstwo, które ma związek z Gregorem Jackiem. A Rebus musi odpowiedzieć na pytanie, czy poseł maczał w nim palce, czy może ktoś próbuje go wrobić.Konflikty wewnątrz policji i korupcja na najwyższych szczeblach opisane w taki sposób, że krew w żyłach się mrozi. Na tej książce powinno być ostrzeżenie, aby w czasie lektury mierzyć sobie temperaturę. „Daily Telegraph"Rankin zdziera warstwę zewnętrzną z nobliwej fasady Edynburga, tak iż widać kości. „The Times"znakomita fabuła, efektowne dialogi i ciekawe postacie. „LIterary Review"Powieści Rankina przypominają mi w klimacie skandynawskie thrillery, są jednakowo mroczne. GoodreadsIan Rankin jest świetny! Lee ChildPierwszorzędny thriller. „Yorkshire Evening Post"

Dane oraz specyfikacja:

 • Kategoria

  E-booki
 • Producent

  Albatros
 • ISBN

  9788367512183
 • Autor

  Ian rankin
 • Wydawnictwo

  Wydawnictwo albatros
 • Rok wydania

  2022
 • Przecena

  -
 • Opinia użytkowników

  -

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017

 • Zagrajmy w butelkę. Cykl Inspektor Rebus. Tom 4 (sklep TaniaKsiazka.pl)
  32,40 zł Sklep TaniaKsiazka.pl
  Przejdź do sklepu

W naszym rankingu znajduje się 1 promocyjnych ofert w cenie 32,40 zł.

Opinie i recenzje użytkowników

Dodaj opinie lub recenzję dla Zagrajmy w butelkę. Cykl Inspektor Rebus. Tom 4, AZ#A350F672EB/DL-ebwm/mobi. Twój komentarz zostanie wyświetlony po moderacji.

Produkty powiązane

Inne w kategorii E-booki