Zdjęcia produktu


Czas zabijania. jake brigance. tom 1 (Albatros)

(2021 / Wydawnictwo Albatros / John Grisham / 9788382157888)
E-booki Albatros
Dostepność na dzień 25.07.2024: w magazynie

Promocyjna oferta cenowa:

36,00 zł
Sklep TaniaKsiazka.pl
Przejdź do sklepu Najlepsza oferta w bazie!
Przejdź do sklepu 36,00 zł - najtaniej w bazie!

Prezentowana oferta sklepu TaniaKsiazka.pl jest najbardziej atrakcyjna cenowo spośród setek sklepów internetowych w naszej bazie. Przeglądaj pełny ranking cen i ofert Porównanie cen następuje w czasie rzeczywistym.

Recenzje i opinie

Opis produktu Czas zabijania. jake brigance. tom 1

Powieść, na podstawie której powstał głośny film z gwiazdorską obsadą: Matthew Mcconaugheyem, Sandrą Bullock, Samuelem L. Jacksonem i Donaldem Sutherlandem. Nikt nie oddaje klimatu amerykańskiego południa tak, jak robi to John Grisham!

Miasteczkiem Clanton w stanie Missisipi wstrząsa wiadomość o zgwałceniu i bestialskim pobiciu dziesięcioletniej czarnoskórej dziewczynki. Jej ojciec Carl Lee, wiedząc, iż sądy na Południu białych traktują ulgowo, postanawia sam wymierzyć sprawiedliwość i dokonuje egzekucji na oprawcach córki.

Jake Brigance, młody adwokat, który ledwie zespala koniec z końcem, zdaje sobie sprawę, że podejmując się obrony Carla, nie może liczyć na wysokie honorarium. Nie może jeszcze liczyć na całkowitą współpracę klienta, który nie chce się zgodzić na najprostszą linię obrony: niepoczytalność.

Natomiast tym, czego może być pewny, jest wrogość miejscowej społeczności, bo w Clanton wciąż straszą duchy niewolnictwa. Wszystko przemawia za tym, żeby nie pakować się w tę nieprzystępną do wygrania sprawę.

I być może Jake Brigance zrezygnowałby z niej, gdyby nie to, iż sam ma córkę… którą może narazić na śmiertelne niebezpieczeństwo, broniąc przed sądem Carla. Bo w toczącym się procesie Ku-Klux-Klan widzi dla siebie szansę na ponowne zaistnienie.

Grisham udowadnia tą książką, że jest absolutnym mistrzem! „The Washington Post" Tej powieści nie powinno się przeoczyć. „Dallas Times Herald" zniewalająca lektura… „Houston bronicle" Thrillery prawnicze Johna Grishama zawsze są wydarzeniem.

Ale ten jest wyjątkowy! „The Daily Mail" Nic dziwnego, iż Czas zabijania stał się takim hitem. W pełni na to zasługuje! „The Guardian"

Dane oraz specyfikacja:

 • Kategoria

  E-booki
 • Producent

  Albatros
 • ISBN

  9788382157888
 • Autor

  John grisham
 • Wydawnictwo

  Wydawnictwo albatros
 • Rok wydania

  2021
 • Przecena

  -
 • Opinia użytkowników

  -

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017

 • Czas zabijania. Jake Brigance. Tom 1 (sklep TaniaKsiazka.pl)
  36,00 zł Sklep TaniaKsiazka.pl
  Przejdź do sklepu

W naszym rankingu znajduje się 1 promocyjnych ofert w cenie 36,00 zł.

Opinie i recenzje użytkowników

Dodaj opinie lub recenzję dla Czas zabijania. jake brigance. tom 1. Twój komentarz zostanie wyświetlony po moderacji.

Produkty powiązane

Inne w kategorii E-booki