Zdjęcia produktu


Powiem tylko raz. detektyw d.d. warren. tom 10 (Albatros)

(2020 / Wydawnictwo Albatros / Gardner Lisa / 9788382152500)
E-booki Albatros
Dostepność na dzień 25.07.2024: w magazynie

Promocyjna oferta cenowa:

35,91 zł
Sklep TaniaKsiazka.pl
Przejdź do sklepu Najlepsza oferta w bazie!
Przejdź do sklepu 35,91 zł - najtaniej w bazie!

Prezentowana oferta sklepu TaniaKsiazka.pl jest najbardziej atrakcyjna cenowo spośród setek sklepów internetowych w naszej bazie. Przeglądaj pełny ranking cen i ofert Porównanie cen następuje w czasie rzeczywistym.

Recenzje i opinie

Opis produktu Powiem tylko raz. detektyw d.d. warren. tom 10

Trzy kobiety: policjantka, domniemana morderczyni i dawna ofiara, która teraz pomaga ścigać oprawców. Dwie traumatyczne historie, które łączą się, kiedy w pewnym domu zostają znalezione zwłoki. I rodzinny sekret, skryty głęboko pod powłokami półprawd i kłamstw.

Przed szesnastoma laty Evie Carter przyznała się do przypadkowego zastrzelenia ojca. Dzisiaj policja zastaje ją nad ciałem męża. Z pistoletem w dłoni. I zadaje pytanie, czy podobny wypadek może zdarzyć się tej samej osobie dwa razy… Zdjęcie zastrzelonego męża Evie obiega media.

Wtedy rozpoznaje go pewna kobieta, Flora – lecz nie widzi w nim ofiary, ale jednego z oprawców, którzy bezpowrotnie zniszczyli jej życie. By odkryć prawdę musi przypomnieć sobie wszystkie detale swego porwania, wszystko, o czym przez lata chciała zapomnieć.

Wraz z policjantką D.D. Warren i agentką FBI Kimberly Quincy będą musiały odkryć, co tak naprawdę wydarzyło się za zamkniętymi drzwiami… 'Gardner wie, jak skonstruować głęboko poruszający thriller psychologiczny, któremu nie sposób zarzucić braku autentyczności.

Jest mistrzynią kryminalnych historii. Fani jej powieści uznają tę książką za jedną z najkorzystniejszych, a nowi czytelnicy będą zachwyceni zajmującą intrygą i niemożliwym do przewidzenia zakończeniem.' 'Associated Press' 'Jest to z całą pewnością najbardziej ambitna i wszechstronna z powieści Gardner.

To druzgocąca historia, która bezwzględnie trzyma swoich czytelników w napięciu. 'Never Tell' jest kandydatem do tytułu najlepszego thrillera 2019 roku.' 'Providence Journal' ''Never Tell' to kolejna trzymająca w napięciu powieść Lisy Gardner, niekwestionowanej królowej suspensu.

Thriller, który pozostanie ze swymi czytelnikami długo po jego skończeniu.' 'The Real Book Spy'

Dane oraz specyfikacja:

 • Kategoria

  E-booki
 • Producent

  Albatros
 • ISBN

  9788382152500
 • Autor

  Gardner lisa
 • Wydawnictwo

  Wydawnictwo albatros
 • Rok wydania

  2020
 • Przecena

  -
 • Opinia użytkowników

  -

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017

 • Powiem tylko raz. Detektyw D.D. Warren. Tom 10 (sklep TaniaKsiazka.pl)
  35,91 zł Sklep TaniaKsiazka.pl
  Przejdź do sklepu
 • Powiem tylko raz (sklep Empik)
  39,99 zł Sklep Empik
  Przejdź do sklepu

W naszym rankingu znajduje się 2 promocyjnych ofert w cenach od 35,91 zł do 39,99 zł.

Opinie i recenzje użytkowników

Dodaj opinie lub recenzję dla Powiem tylko raz. detektyw d.d. warren. tom 10. Twój komentarz zostanie wyświetlony po moderacji.

Produkty powiązane

Inne w kategorii E-booki