Zdjęcia produktu


Wypracowania - gustaw - herling grudziński "inny świat" (Praca Zbiorowa)

(2013 / 20 / Psychoskok / praca zbiorowa / 9788379008087)
E-booki Praca Zbiorowa
Dostepność na dzień 25.07.2024: brak

Promocyjna oferta cenowa:

Niestety na chwilę obecną w naszej bazie nie ma sklepów posiadających {produkt} w magazynie. Prosimy spróbować ponownie później.

Recenzje i opinie

Opis produktu Wypracowania - gustaw - herling grudziński "inny świat"

Wypracowania - Gustaw – Herling Grudziński „Inny świat" Opisy wypracowań: Interpretacja tytułu. Wypracowanie stanowi interpretację tytułu powieści Grudzińskiego „Inny świat". Ukazana przez autora rzeczywistość mająca miejsce w łagrach jest zgoła inna od toczącego się w tym samym czasie normalnego życia.

arcytrudne warunki pracy, głód i przejmujące zimno wyzwalają w ludziach najgorsze instynkty. Tekst gromadzi 423 słowa. „Tu otwierał się inny, odrębny świat, do niczego niepodobny.." sens motta G, H.

Grudzińskiego. Wypracowanie stanowi wyjaśnienie głównego motta Gustawa Herlinga Grudzińskiego zawartego w lekturze „Inny świat". Brzmiącego: „Tu otwierał się inny, odrębny świat, do niczego niepodobny: tu panowały inne odrębne prawa, inne obyczaje, inne nawyki i odruchy: tu trwał za życia dom, a w nim życie jak nigdzie i ludzie nawykli".

Tekst gromadzi 380 słów. Cierpienie i śmierć ukazana w lekturze. Gustaw Herling-Grudziński to pisarz doby dwudziestolecia międzywojennego, ale także czasu II Wojny Światowej i okresu powojennego. W swoim utworze „Inny świat" zawarł opisy dni spędzonych w obozie pracy w Rosji, swoje przemyślenia na temat cierpienia i śmierci, a także brutalne fakty, które dowodziły jak naprawdę wyglądały rosyjskie obozy.

Trafiali tam ludzie niewinni, ale będący innej narodowości niż rosyjska. Wypracowanie gromadzi 726 słów. Obraz Bólu i cierpienia w łagrach. Wypracowanie „Inny świat" G. Herling Grudziński: Problematyka bólu i cierpienia.

Wypracowanie omawia problematykę społeczno – egzystencjalna w realiach sowieckich obozów pracy – łagrach. Analiza dokonana jest na podstawie lektury „Inny świat" Gustawa Herlinga Grudzińskiego. Wypracowanie posiada 434 słowa.

Obraz pań w utworze. Wypracowanie starannie opisuje sytuację kobiet w sowieckich obozach pracy. Obraz sporządzony został ściśle na podstawie spostrzeżeń Gustawa Herlinga – Grudzińskiego przedstawionych w lekturze Inny świat.

Wypracowanie posiada 493 słowa. Linia „Gotowe wypracowania i opracowania lektur szkolnych" to zbiór profesjonalnie przygotowanych kilkudziesięciu ebooków. Tematycznie obejmują materiał edukacyjny z zakresu języka polskiego nauczany w szkole średniej, gimnazjum i podstawowej, z naciskiem na przygotowanie do matury.

Każdy ebook to minimum 5, a zwykle 6-8 wypracowań z jednego zagadnienia, np. Z określonej lektury, charakterystyka epoki literackiej, kluczowe motywy literackie, itp. Umieszczone w potężnym ebooku wypracowania i opracowania lektury są propozycją szerszego spojrzenia na lekturę, jako że przedstawiają one najistotniej wyraźne aspekty danego zagadnienia, w tym np.

charakterystyka głównych bohaterów, streszczenie, motywy Autora i inne. Wypracowania zostały przygotowane przez nauczycieli języka polskiego lub wybitnych maturzystów i pasjonatów lektur. Materiał ten jest także dostępny w serwisie www.wiedza24h.pl za pomocą płatności sms-owych, jednak kalkulacja wyraźnie wskazuje na wyższe korzyści przy zakupie ebooka.

Pojedyncze wypracowanie w serwisie kosztuje 2,46 zł (płatne sms), natomiast w sytuacji ebooka za cenę 4,90 zł otrzymujecie Drodzy Państwo co najmniej 5 wypracowań, na bazie których wyraźnie łatwiej będzie Wam napisać własne wypracowanie też przygotować się do sprawdzianu.

krótko mówiąc za cenę dwóch sms-ów otrzymujecie 5-8 wypracowań, zamiast dwóch pobieranych z serwisu internetowego.

Dane oraz specyfikacja:

 • Kategoria

  E-booki
 • Producent

  Praca Zbiorowa
 • ISBN

  9788379008087
 • Autor

  Praca zbiorowa
 • Wydawnictwo

  Psychoskok
 • Ilość stron

  20
 • Rok wydania

  2013
 • Opinia użytkowników

  -

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017

W naszym rankingu znajduje się 0 promocyjnych ofert w cenie 0,00 zł.

Opinie i recenzje użytkowników

Dodaj opinie lub recenzję dla Wypracowania - gustaw - herling grudziński "inny świat". Twój komentarz zostanie wyświetlony po moderacji.

Produkty powiązane

Inne w kategorii E-booki