Zdjęcia produktu


Zbiegi tytułów do ubezpieczeń społecznych po zmianach od 1 stycznia 2019 r (Praca zbiorowa)

(prawo / 2019 / 82 / Infor PL / praca zbiorowa / 9788381374873)
E-booki Praca zbiorowa
Dostepność na dzień 25.07.2024: w magazynie

Promocyjna oferta cenowa:

16,14 zł
Sklep TaniaKsiazka.pl
Przejdź do sklepu Najlepsza oferta w bazie!
Przejdź do sklepu 16,14 zł - najtaniej w bazie!

Prezentowana oferta sklepu TaniaKsiazka.pl jest najbardziej atrakcyjna cenowo spośród setek sklepów internetowych w naszej bazie. Przeglądaj pełny ranking cen i ofert Porównanie cen następuje w czasie rzeczywistym.

Recenzje i opinie

Opis produktu Zbiegi tytułów do ubezpieczeń społecznych po zmianach...

"Ustalanie zakresu ubezpieczeń społecznych w przypadku, gdy ubezpieczony prowadzi rozmaite warianty działalności zarobkowej, niezmiennie sprawia płatnikom składek niemało trudności. Są to sytuacje, gdy dodatkowy tytuł ubezpieczeniowy towarzyszy umowie zlecenia albo innej umowie cywilnoprawnej o podobnym charakterze.

Zleceniobiorca może bowiem wykonywać jednocześnie kilka umów zlecenia, prowadzić pozarolniczą działalność, być pracownikiem, rolnikiem, duchownym, pozostawać w stosunku służby. W publikacji eksperci z zakresu tematyki ZUS wyjaśniają w przystępny sposób, jak należy rozstrzygać zbiegi tytułów ubezpieczeniowych.

Czytelnik dowie się z niej, jak wyliczyć składki ZUS: ■ od umowy zlecenia – w różnorodnych sytuacjach, np. Gdy zleceniobiorca prowadzi równocześnie pozarolniczą działalność gospodarczą, a charakter zlecenia nie mieści się w zakresie tej działalności; ■ od umowy o dzieło – w tym realizowanej poprzez osobę zatrudnioną na umowie o pracę; ■ od kontraktu menedżerskiego.

ponadto w książce znajdują się użyteczne porady dotyczące korygowania ewentualnych nieprawidłowości, które pojawiają się w dokumentacji w przypadku popełnienia błędu przy ustalaniu zakresu ubezpieczeń zleceniobiorców.

Najtrudniejsze zagadnienia zostały przedstawione na 66 funkcjonalnych przykładach. To dostępne opracowanie pomoże w pracy specjalistom z zakresu kadr i płac, kadrowym i księgowym. Skierowane jest także do pracodawców, a także biur rachunkowych, które prowadzą obsługę w tym zakresie.

"

Dane oraz specyfikacja:

 • Kategoria

  E-booki
 • Producent

  Praca zbiorowa
 • ISBN

  9788381374873
 • Autor

  Praca zbiorowa
 • Wydawnictwo

  Infor pl
 • Ilość stron

  82
 • Rok wydania

  2019
 • Tematyka

  Prawo
 • Przecena

  -
 • Opinia użytkowników

  -

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017

 • Zbiegi tytułów do ubezpieczeń społecznych po zmianach od 1 stycznia 2019 r. (sklep TaniaKsiazka.pl)
  16,14 zł Sklep TaniaKsiazka.pl
  Przejdź do sklepu

W naszym rankingu znajduje się 1 promocyjnych ofert w cenie 16,14 zł.

Opinie i recenzje użytkowników

Dodaj opinie lub recenzję dla Zbiegi tytułów do ubezpieczeń społecznych po zmianach od 1 stycznia 2019 r. Twój komentarz zostanie wyświetlony po moderacji.

Produkty powiązane

Inne w kategorii E-booki