Zdjęcia produktu


Metoda Fury'ego. Jak podnieść się po życiowym nokaucie

(2024 / Wydawnictwo SQN / Tyson Fury, Richard Waters / 9788382108460)
E-booki
Dostepność na dzień 30.05.2024: w magazynie

Promocyjna oferta cenowa:

35,81 zł
Sklep TaniaKsiazka.pl
Przejdź do sklepu Najlepsza oferta w bazie!
Przejdź do sklepu 35,81 zł - najtaniej w bazie!

Prezentowana oferta sklepu TaniaKsiazka.pl jest najbardziej atrakcyjna cenowo spośród setek sklepów internetowych w naszej bazie. Przeglądaj pełny ranking cen i ofert Porównanie cen następuje w czasie rzeczywistym.

Recenzje i opinie

Opis produktu Metoda Fury'ego. Jak podnieść się po życiowym nokaucie

WSTAŃ PO UPADKU.

PRZEKSZTAŁĆ UMYSŁ I CIAŁO.

ZACZNIJ ZNÓW WALCZYĆ.

Gdy został mistrzem świata, pokonując Władimira Kliczkę, popadł w depresję. Ważył blisko 180 kilogramów, był bliski odebrania sobie życia, przez ponad dwa lata nie stawał do walk. Ale podniósł się i powrócił w wielkim stylu, pokonując Deontaya Wildera i odzyskując tytuły.

W tej książce Tyson Fury w bezprecedensowy sposób otwiera się przed czytelnikami i na swoim przykładzie pokazuje, jak wydostać się z mroku i wydobyć z siebie to, co najkorzystniejsze. Dzieli się przy tym inspirującymi poradami dotyczącymi diety oraz treningu i opowiada o niesamowitej podróży ku ozdrowieniu umysłu i ciała.

To szczery, dostępny i inspirujący poradnik, który jest jak motywujący kop. Odszukasz w nim sporo wskazówek, jak zadbać o dobrostan psychiczny i fizyczny – bo wszyscy możemy obudzić w sobie mistrzowskie nastawienie.

Niezależnie od wcześniejszych niepowodzeń i tego, z jakiego punktu startujesz, Tyson pokaże ci, jak pokonać własne słabości i zacząć żyć pełnią życia – mentalnie odnowiony i silniejszy aniżeli kiedykolwiek.

***

Historia Tysona Fury’ego to jeden z najbardziej imponujących przykładów podniesienia się po upadku. Nie tylko w sporcie.

„The Telegraph"

Książka wypełniona wskazówkami, jak poprawić formę fizyczną i psychiczną.

„Evening standard"

BIOGRAM

Tyson Fury

Tyson Fury to niepokonany mistrz świata wagi ciężkiej. Wychowany w Manchesterze bokser przyszedł na świat trzy miesiące za wcześnie i po narodzinach ważył niecałe pół kilograma. Ojciec nadał mu imię na cześć Mike’a Tysona.

posiadający romskie korzenie „Król Cyganów" jest niepokonany w 33 zawodowych walkach – 19 z nich wygrał poprzez nokaut, zaledwie raz w jego pojedynku sędziowie orzekli remis. Najsłynniejsze zwycięstwo odniósł w 2015 roku, kiedy pobił wieloletniego mistrza świata Władimira Kliczkę, zdobywając tytuły WBA, IBF i WBO w wadze ciężkiej. Później uważano, iż Fury skończył z boksem na zawsze. Lecz wrócił na ring i w grudniu 2018 roku stoczył niesamowitą walkę z Deontayem Wilderem. Drugi raz obaj pięściarze zmierzyli się w lutym 2020 roku – Fury pokonał przeciwnika poprzez technologiczny nokaut w siódmej rundzie. W październiku 2021 roku Tyson zakończył trylogię zwycięstwem nad Deontayem Wilderem poprzez zdecydowany technologiczny nokaut w jedenastej rundzie.

Poza ringiem Tyson Fury jest ambasadorem zdrowia psychicznego. Wraz z żoną Paris i siedmiorgiem dzieci mieszkają w Morecambe, gdzie w większość poranków można zobaczyć, jak mistrz świata biega i trenuje na plaży.

Dane oraz specyfikacja:

 • Kategoria

  E-booki
 • ISBN

  9788382108460
 • Autor

  Tyson fury, richard waters
 • Wydawnictwo

  Wydawnictwo sqn
 • Rok wydania

  2024
 • Przecena

  -
 • Opinia użytkowników

  -

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017

 • Metoda Fury'ego. Jak podnieść się po życiowym nokaucie (sklep TaniaKsiazka.pl)
  35,81 zł Sklep TaniaKsiazka.pl
  Przejdź do sklepu

W naszym rankingu znajduje się 1 promocyjnych ofert w cenie 35,81 zł.

Opinie i recenzje użytkowników

Dodaj opinie lub recenzję dla Metoda Fury'ego. Jak podnieść się po życiowym nokaucie. Twój komentarz zostanie wyświetlony po moderacji.

Produkty powiązane

Inne w kategorii E-booki