Zdjęcia produktu


Na zdrowie! jak osiągnąć harmonię ciała, ducha i umysłu. wydanie ii rozszerzone (Sensus)

(2023 / Sensus / Jan Pokrywka, Filip Żurakowski / 9788328357709)
E-booki Sensus
Dostepność na dzień 30.05.2024: w magazynie

Promocyjna oferta cenowa:

35,91 zł
Sklep TaniaKsiazka.pl
Przejdź do sklepu Najlepsza oferta w bazie!
Przejdź do sklepu 35,91 zł - najtaniej w bazie!

Prezentowana oferta sklepu TaniaKsiazka.pl jest najbardziej atrakcyjna cenowo spośród setek sklepów internetowych w naszej bazie. Przeglądaj pełny ranking cen i ofert Porównanie cen następuje w czasie rzeczywistym.

Recenzje i opinie

Opis produktu Na zdrowie! jak osiągnąć harmonię ciała, ducha i umysłu....

Pierwsze wydanie tej książki było bestsellerem wśród publikacji księgarni Sensus. Dzisiaj trzymasz w ręku drugie wydanie, w którym szerzej wyjaśniono niektóre tematy oraz wprowadzono całkiem świeże.

Książka Doktora Jana Pokrywki i Filipa Żurakowskiego to poradnik zdrowego i szczęśliwego życia. Mówi o tym, jak żyć, by nie chorować, jak unikać tego, co nam szkodzi, i jak cieszyć się każdym dniem w zdrowiu.

Autorzy stworzyli sojusz umysłów - lekarza i pisarza -niebanalnie przedstawić wiedzę o człowieku, jego ciele i duszy. Choć Doktor Pokrywka w większym stopniu zajmuje się ciałem, a Filip Żurakowski duszą i emocjami, obaj podkreślają nierozłączność fizycznej i duchowej strony zdrowia. Jeśli dusza choruje, choruje także ciało. Trzeba więc zająć się i ciałem, i duszą.

Doktor Pokrywka to człowiek dociekliwy, odważny i bezkompromisowy. Mówi: "stwarzamy medycynę skuteczną". I udowadnia swoimi wynikami, że tak jest. W książce pisze między innymi o energetycznej naturze potraw, o tym, że można jeść i chudnąć, o zapobieganiu chorobom cywilizacyjnym, o niedużo znanej przyczynie nowotworu piersi u kobiet.

Filip Żurakowski wnosi do książki urozmaicone formy przekazu, takie by trafił on i do umysłu, i do serca. Odnajdziesz w niej pełne uroku i poezji gawędy pod hasłem "Czas na refleksję".

Z książki dowiesz się, jak cieszyć się każdym dniem, żyć w radości i w wolności, jaką daje wybaczenie sobie i innym. W zniewolie nad światem, w miłości do bliskich i przyjaźni z każdym, w nastawieniu na spełnianie swojej życiowej misji.

Dane oraz specyfikacja:

 • Kategoria

  E-booki
 • Producent

  Sensus
 • ISBN

  9788328357709
 • Autor

  Jan pokrywka, filip żurakowski
 • Wydawnictwo

  Sensus
 • Rok wydania

  2023
 • Przecena

  -
 • Opinia użytkowników

  -

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017

 • Na zdrowie! Jak osiągnąć harmonię ciała, ducha i umysłu. Wydanie II rozszerzone (sklep TaniaKsiazka.pl)
  35,91 zł Sklep TaniaKsiazka.pl
  Przejdź do sklepu

W naszym rankingu znajduje się 1 promocyjnych ofert w cenie 35,91 zł.

Opinie i recenzje użytkowników

Dodaj opinie lub recenzję dla Na zdrowie! jak osiągnąć harmonię ciała, ducha i umysłu. wydanie ii rozszerzone. Twój komentarz zostanie wyświetlony po moderacji.

Produkty powiązane

Inne w kategorii E-booki