Zdjęcia produktu


Regał biurowy wysoki długi SOLID, 1800 x 400 x 1825 mm, orzech

Biznes, ekonomia
Dostepność na dzień 26.05.2024: w magazynie

Promocyjna oferta cenowa:

1,291,50 zł
Sklep B2B Partner
Przejdź do sklepu Najlepsza oferta w bazie!
Przejdź do sklepu 1,291,50 zł - najtaniej w bazie!

Prezentowana oferta sklepu B2B Partner jest najbardziej atrakcyjna cenowo spośród setek sklepów internetowych w naszej bazie. Przeglądaj pełny ranking cen i ofert Porównanie cen następuje w czasie rzeczywistym.

Recenzje i opinie

Opis produktu Regał biurowy wysoki długi SOLID, 1800 x 400 x 1825...

szczegóły funkcjonalne
Linia mebli Solid znajduje użycie z reguły w innowacyjnych wnętrzach, w których charakteryzować się będzie jej proste i zarazem precyzyjne wykonanie. Cała linia Solid składa się z kilku głównych produktów, jakimi są biurka, regały, szafki, kontenery i ławeczki. W wyniku ich wzajemnego łączenia powstają najróżniejsze stanowiska robocze z miejscem na przechowywanie rzeczy spełniającym zróżnicowane potrzeby użytkowników. Można wybierać z trzech niebanalnych dekorów - biały, naturalny dąb i orzech. Większość produktów linii mebli Solid jest tworzonych z laminowanej płyty wiórowej o grubości 25 mm. Szafy są produkowane z laminowanej płyty wiórowej o grubości 18 mm.

Stoły robocze
Stoły kolekcji Solid są wytworzone z konkretnej laminowanej płyty wiórowej o grubości 25 mm. Są oferowane także w wersji uzupełnionej o uzupełniające elementy do siedzenia, które poszerzą przestrzeń roboczą, będąc w ten sposób znakomitym rozwiązaniem do pomieszczeń konferencyjnych. Kolejnym elementem, o który można poszerzyć stanowisko pracy, to poręczna ławeczka w tym samym designie. Stoły i ławeczki są oklejone obrzeżem ABS o grubości 1 mm.

Miejsce na rzeczy
Miejsce na rzeczy ma formę albo otwartych regałów z metalowym wzmocnieniem, które ze względu na swoje rozmiary komfortowe przechowywanie segregatorów, albo formę zamykanej szafki, w której możesz przechowywać nie tylko rzeczy służbowe, ale także ubranie. Szafkę można wybrać w wersji z półkami albo z drążkiem na ubrania. Półki w szafkach można przestawiać dowolnie według własnych preferencji. Do dalszych ergonomicznych rozwiązań miejsca do przechowywania w biurach należą także kontenery, które będą genialnym sposobem na użycie miejsca pod biurkiem. Szuflady są zaopatrzone w prowadnice kulkowe z domykaniem. Ergonomicznym rozwiązaniem jest także niska szafka, która może służyć także do przechowywania butów. Krawędzie płyt są oklejone obrzeżem ABS o grubości 2 mm. Metalowe uchwyty szafek i kontenerów są wytwarzane z polerowanego aluminium.

  • półki o nośności do 15 kg przy równomiernym obciążeniu

Dane oraz specyfikacja:

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017

  • Regał biurowy wysoki długi SOLID, 1800 x 400 x 1825 mm, orzech (sklep B2B Partner)
    1291,50 zł Sklep B2B Partner
    Przejdź do sklepu

W naszym rankingu znajduje się 1 promocyjnych ofert w cenie 1291,50 zł.

Opinie i recenzje użytkowników

Dodaj opinie lub recenzję dla Regał biurowy wysoki długi SOLID, 1800 x 400 x 1825 mm, orzech. Twój komentarz zostanie wyświetlony po moderacji.

Produkty powiązane

Inne w kategorii Biznes, ekonomia