Publikacja dotyczy pokolenia Z- młodych osób urodzonych pomiędzy 1995 - 2004 rokiem. Wirus szczęścia w pracy. Zaprojektuj zaangażowanie i motywacje młodych pracowników ma charakter użytecznego poradnika składającego się z jedenastu rozdziałów poświęconych różnym aspektom motywowania, rozwoju i budowania zaangażowania pracowników z pokolenia Z.
Problematykę w niej poruszaną należy uznać za bardzo aktualną i doniosłą. Jak adekwatnie zauważają Autorki, przedstawiciele generacji Z staną się w niedalekiej przyszłości dominującą grupą wśród zasobów siły roboczej i zarządzanie Zetkami nie będzie dla pracodawców wyborem, ale koniecznością.
Wartością książki są na pewno badania przeprowadzone w czasie pandemii Covid - 19 i rekomendacje praktyków w zakresie motywowania młodych pracowników w okresie pandemicznym. W książce znajdują się następujące kwestionariusze do samodzielnego przeprowadzenia w firmie: Załącznik 1 kryteria i wartości, a także podstawowe zapotrzebowania w zakresie sposobów edukacji generacji Z Załącznik 2 Jak mierzyć zaangażowanie generacji Z według CIPD? Załącznik 3 Jak mierzyć zaangażowanie Zetek według Instytutu Gallupa? Załącznik 4 Arkusz analizy różnorakości pokoleniowej pracowników w firmie Załącznik 5 Jak mierzyć lojalność pracowników w firmie Załącznik 6 Jak przygotować program szkoleniowy dla generacji Z? Załącznik 7 Szkolenia dla Zetek - Metoda JIGSAW Załącznik 8 Jak sprawdzić czy Zetka ma parametry lidera?
Opinie i recenzje użytkowników
Dodaj opinie lub recenzję dla Gen z. wirus szczęścia w pracy, AZ#B07D7078EB/DL-ebwm/pdf. Twój komentarz zostanie wyświetlony po moderacji.