Zdjęcia produktu


Dzień bitwy. wojna na sycylii i we włoszech 1943-1944 - rick atkinson (epub) (NAPOLEON V)

(2021 / 834 / Napoleon V / Rick Atkinson / 9788381784566)
E-booki NAPOLEON V
Dostepność na dzień 26.05.2024: w magazynie

Promocyjna oferta cenowa:

66,49 zł
Sklep TaniaKsiazka.pl
Przejdź do sklepu Najlepsza oferta w bazie!
Przejdź do sklepu 66,49 zł - najtaniej w bazie!

Prezentowana oferta sklepu TaniaKsiazka.pl jest najbardziej atrakcyjna cenowo spośród setek sklepów internetowych w naszej bazie. Przeglądaj pełny ranking cen i ofert Porównanie cen następuje w czasie rzeczywistym.

Recenzje i opinie

Opis produktu Dzień bitwy. wojna na sycylii i we włoszech 1943-1944...

"Laureat Nagrody PulitzeraBestseller New York Timesa„doskonała (…). Atkinson łączy niesamowicie wnikliwe badania naukowe ze nadzwyczajnie uporządkowaną narracją; całość wieńczy przenikliwy i gustowny fason, stawiający tę książkę na równi z innymi wielkimi pracami na temat wojny" The Wall Street JournalW wyznaczonej Nagrodą Pulitzera Armii o świcie Rick Atkinson przedstawił przekonującą historię alianckiego triumfu w Afryce Północnej podczas II wojny światowej.

Na kartach Dnia bitwy śledzi dalsze losy rosnących w potęgę amerykańskich i brytyjskich armii. Towarzyszy im podczas lądowania na Sycylii w lipcu 1943 roku i krwawych walk o każdy kilometr terenu w trakcie marszu na północ, ku Rzymowi.Decyzja o uderzeniu na „miękkie podbrzusze Europy" była kontrowersyjna, lecz gdy Sprzymierzeni już ją podjęli, ich determinacja, aby wyzwolić Włochy z dłoni nazistów, nigdy nie osłabła.

Bitwy pod Salerno, Anzio, nad rzeką Rapido czy o Monte Cassino należały do wyjątkowo morderczych. Niemniej jednak mijały kolejne miesiące, a wojska alianckie nieustannie spychały Niemców w górę Półwyspu Apenińskiego.

Kiedy w czerwcu 1944 roku oswobodzono Rzym, ostateczne zwycięstwo wreszcie zaczęło wydawać się nieuniknione.Powstały w oparciu o obfite spektrum źródeł pierwotnych Dzień bitwy to profesjonalna, napisana z wielkim kunsztem, pełna dramatyzmu opowieść o jednej z najbardziej fascynujących kampanii w historii wojskowości.Opis pochodzi od wydawcy."

Dane oraz specyfikacja:

 • Kategoria

  E-booki
 • Producent

  NAPOLEON V
 • ISBN

  9788381784566
 • Autor

  Rick atkinson
 • Wydawnictwo

  Napoleon v
 • Ilość stron

  834
 • Rok wydania

  2021
 • Przecena

  -
 • Opinia użytkowników

  -

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017

 • Dzień bitwy. Wojna na Sycylii i we Włoszech 1943-1944 (sklep TaniaKsiazka.pl)
  66,49 zł Sklep TaniaKsiazka.pl
  Przejdź do sklepu

W naszym rankingu znajduje się 1 promocyjnych ofert w cenie 66,49 zł.

Opinie i recenzje użytkowników

Dodaj opinie lub recenzję dla Dzień bitwy. wojna na sycylii i we włoszech 1943-1944 - rick atkinson (epub). Twój komentarz zostanie wyświetlony po moderacji.

Produkty powiązane

Inne w kategorii E-booki