Zdjęcia produktu


Od zagubienia do równowagi. jak żyć zdrowo w pędzącym świecie (E-bookowo)

(2014 / 146 / E-bookowo / Bogusław Sztorc / 9788378593096)
E-booki E-bookowo
Dostepność na dzień 25.07.2024: w magazynie

Promocyjna oferta cenowa:

8,11 zł
Sklep TaniaKsiazka.pl
Przejdź do sklepu Najlepsza oferta w bazie!
Przejdź do sklepu 8,11 zł - najtaniej w bazie!

Prezentowana oferta sklepu TaniaKsiazka.pl jest najbardziej atrakcyjna cenowo spośród setek sklepów internetowych w naszej bazie. Przeglądaj pełny ranking cen i ofert Porównanie cen następuje w czasie rzeczywistym.

Recenzje i opinie

Opis produktu Od zagubienia do równowagi. jak żyć zdrowo w pędzącym...

Poradnik ten nie jest pracą o charakterze naukowym. Jest pewnym spojrzeniem i pomysłem na ulepszenie zdrowia psychofizycznego zalatanego, a czasem choćby zagubionego w dzisiejszym świecie człowieka.
Niniejsza książka jest propozycją prostych ćwiczeń, metod i technik zezwalających utrzymać prawidłowe zdrowie, a także poprawić to, co wymaga korekty. W trakcie lektury poznamy narzędzia i sposoby poprawy naszego samopoczucia.
Poradnik jest efektem wieloletnich zainteresowań autora, doświadczeń życiowych i osobistych przemyśleń, podsumowaniem licznych spotkań i rozmów z ludźmi chorymi i borykającymi się z rozmaitymi dolegliwościami oraz boleśnie doświadczonymi przez los. Jest także podsumowaniem i pointą przeczytanych książek oraz obejrzanych filmów na temat naturalnych sposobów pokonywania problemów zdrowotnych i możliwości powrotu do równowagi.
Książka zawiera pewną ilość materiału teoretycznego, który naświetla od strony określonych autorytetów pewien stan wiedzy w danym temacie. Osoby, które nie lubią zbyt pokaźnej dawki teorii, mogą przejrzeć wstępne treści lub w ogóle je pominąć i przejść do praktycznych porad tej publikacji.
Książka ta nie jest receptą, którą każdy Czytelnik powinien zrealizować „całkowicie”, lecz interpretacją i podpowiedzią, w jaki sposób zabiegany człowiek może sukcesywnie, a czasami szybko i w prosty sposób łagodzić i pokonywać różne problemy zdrowotne, wynikające z tempa życia, stresu i presji współczesnego, wymagającego świata.
Każdy z nas jest inny, niepowtarzalny, dlatego również Czytelnik sam powinien zadecydować, co z zawartych propozycji może i chce wybrać dla siebie.
Jakby na to nie patrzeć, wszystkich zachęcam do poznania się z tą książką.
Żyjemy w biegu. Intensywnie i szybko. Coraz szybciej. Pragniemy żyć dostatnio i komfortowo. Kupujemy kolejny samochód, kreujemy dom, zwiedzamy świat. Dbamy - nawet niezwykle - o mieszkania, ogrody, zróżnicowane rzeczy materialne i niematerialne. A o siebie? Niekoniecznie, nie zawsze, nieregularnie i za mało... Dlaczego tak podchodzimy do siebie?
Czy słuchamy głosu własnego organizmu, sygnałów, które każdego dnia wysyła? Bóle głowy, kłopoty z koncentracją, nadmierne zmęczenie, apatia, skłonność do częstych przeziębień albo inne dolegliwości towarzyszą nam już od wczesnych lat.
Być może nawet nie zauważyliśmy, kiedy zachwiana została równowaga pomiędzy pracą, aktywnością a odpoczynkiem, relaksem, okresami regeneracji.
Czasami wydaje nam się, że jesteśmy niezniszczalni, iż w naszym organizmie wszystko naprawi się samo, automatycznie. By nadążyć za innymi, musimy żyć coraz szybciej. Stale gdzieś pędzimy.
Czy jednak nie pędzimy zbyt szybko? A gdyby tak zatrzymać się na chwilę i zadbać o siebie bardziej?Dane oraz specyfikacja:

 • Kategoria

  E-booki
 • Producent

  E-bookowo
 • ISBN

  9788378593096
 • Autor

  Bogusław sztorc
 • Wydawnictwo

  E-bookowo
 • Ilość stron

  146
 • Rok wydania

  2014
 • Przecena

  -
 • Opinia użytkowników

  -

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017

 • Od zagubienia do równowagi. Jak żyć zdrowo w pędzącym świecie (sklep TaniaKsiazka.pl)
  8,11 zł Sklep TaniaKsiazka.pl
  Przejdź do sklepu

W naszym rankingu znajduje się 1 promocyjnych ofert w cenie 8,11 zł.

Opinie i recenzje użytkowników

Dodaj opinie lub recenzję dla Od zagubienia do równowagi. jak żyć zdrowo w pędzącym świecie. Twój komentarz zostanie wyświetlony po moderacji.

Produkty powiązane

Inne w kategorii E-booki