Zdjęcia produktu


Złoto banki inflacja. przewodnik po inwestowaniu w kruszce (Szlachetne Inwestycje)

(2024 / Szlachetne Inwestycje / Mateusz Siekierski,Łukasz Witta / 9788367382021)
E-booki Szlachetne Inwestycje
Dostepność na dzień 30.05.2024: w magazynie

Promocyjna oferta cenowa:

34,40 zł
Sklep TaniaKsiazka.pl
Przejdź do sklepu Najlepsza oferta w bazie!
Przejdź do sklepu 34,40 zł - najtaniej w bazie!

Prezentowana oferta sklepu TaniaKsiazka.pl jest najbardziej atrakcyjna cenowo spośród setek sklepów internetowych w naszej bazie. Przeglądaj pełny ranking cen i ofert Porównanie cen następuje w czasie rzeczywistym.

Recenzje i opinie

Opis produktu Złoto banki inflacja. przewodnik po inwestowaniu w...

Nasz obecny system finansowy został celowo zaprojektowany tak, żeby okradać społeczeństwo z owoców jego pracy. Odbywa się to przy pomocy mechanizmów zniewolenia przez dług oraz inflacji, która jest zaimplementowana w istnienie obecnego systemu.

Prawdziwa wiedza w dziedzinie finansów – czyli to, jak powstają pieniądze – jest wiedzą tajemną, celowo ukrywaną przed społeczeństwem. Jest to wiedza zarezerwowana dla wybranych, a właściciele systemu ściśle pilnują, aby nie poznała jej reszta społeczeństwa.

Próżno szukać jej na uczelniach ekonomicznych, które są częścią tego systemu. Autorzy, którzy na co dzień zajmują się sprzedażą metali szlachetnych i zabezpieczaniem posiadajątku swych klientów, dostrzegli potrzebę stworzenia pozycji, która omawia działanie systemu monetarnego, a także roli złota w uwolnieniu się od systemu opartego na długu.

Stawiają oni tezę, iż edukacja w dziedzinie finansów jest kluczem do uzyskania wolności. Dlatego pierwsza część książki jest poświęcona obecnemu systemowi monetarnemu i temu, jak on działa w rzeczywistości.

Omówiona została rola banków komercyjnych, które mają moc tworzenia pieniędzy "z niczego" i pożyczają je na procent całemu społeczeństwu. Przedstawione są konsekwencje systemu opartego na długu, które dotyczą nas wszystkich.

Wszechobecne i regularne kryzysy finansowe, upadki walut i wiecznie narastające zadłużenie państw i sektora prywatnego nie są dziełem przypadku. Są rezultatem misternego planu, w którym to złoto jako jedyny prawdziwy pieniądz zostało odsunięte na bok, a zastąpił je pusty papierowy pieniądz wyprodukowany na zawołanie "z powietrza" przez banki komercyjne w procesie udzielania kredytów.

Po zrozumieniu tej tajemnej wiedzy staje się oczywiste, jak ważną rolę złoto pełni w systemie finansowym oraz jak dużo wolności i bezpieczeństwa daje jego posiadaczom. Jednak przed rozpoczęciem inwestycji w złoto, czy inne metale szlachetne, kluczowe jest zdobycie stosownej wiedzy, tak by zrobić to optymalnie.

Autorzy, będący praktykami branży metali szlachetnych, dzielą się w drugiej części książki swoją wiedzą dotyczącą inwestowania w kruszce. Jest to jedyny w swoim rodzaju przewodnik napisany dla wszystkich: potencjalnie zainteresowanych inwestycją, czyniącym pierwsze kroki, a także tych obecnych na rynku już od dawna.

Szczegółowo omówione są złoto, srebro i platyna. Poszczególne metale są przeanalizowane równocześnie od strony poręcznej, jak i teoretycznej. Odnajdziemy tutaj porównania z innymi klasami aktywów, a także cenne wskazówki prosto od praktyków rynku dotyczące wyboru formy inwestycji.

Dane oraz specyfikacja:

 • Kategoria

  E-booki
 • Producent

  Szlachetne Inwestycje
 • ISBN

  9788367382021
 • Autor

  Mateusz siekierski,łukasz witta
 • Wydawnictwo

  Szlachetne inwestycje
 • Rok wydania

  2024
 • Przecena

  -
 • Opinia użytkowników

  -

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017

 • Złoto banki inflacja. Przewodnik po inwestowaniu w kruszce (sklep TaniaKsiazka.pl)
  34,40 zł Sklep TaniaKsiazka.pl
  Przejdź do sklepu

W naszym rankingu znajduje się 1 promocyjnych ofert w cenie 34,40 zł.

Opinie i recenzje użytkowników

Dodaj opinie lub recenzję dla Złoto banki inflacja. przewodnik po inwestowaniu w kruszce. Twój komentarz zostanie wyświetlony po moderacji.

Produkty powiązane

Inne w kategorii E-booki