Zdjęcia produktu


Zamieńmy słowo. Język polski. Szkoła podstawowa klasa 4. Podręcznik. WSiP (Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne)

(szkoła podstawowa / 9788302209871)
Podręczniki Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne
Dostepność na dzień 21.04.2024: w magazynie

Promocyjna oferta cenowa:

38,57 zł
Sklep Empik
Przejdź do sklepu Najlepsza oferta w bazie!
Przejdź do sklepu 38,57 zł - najtaniej w bazie!

Prezentowana oferta sklepu Empik jest najbardziej atrakcyjna cenowo spośród setek sklepów internetowych w naszej bazie. Przeglądaj pełny ranking cen i ofert Porównanie cen następuje w czasie rzeczywistym.

Recenzje i opinie

Opis produktu Zamieńmy słowo. Język polski. Szkoła podstawowa klasa...

Podręcznik Zamieńmy słowo do nauki języka polskiego skierowany jest do uczniów klasy czwartej szkoły podstawowej. Parametry podręcznika Zamieńmy słowo. Klasa 4: Podręcznik składa się z siedmiu rozdziałów, które skupiają się wokół poszczególnych wartości oraz Lekturownika.

Każda lekcja ma usystematyzowaną strukturę - wyraźnie zaznaczony początek, środek i koniec. Lekcje są podzielone na interesujące sekcje, które motywują uczniów do nauki. Każdy rozdział jest zakończony podsumowaniem: sekcja sprawdź, co już umiesz pomaga usystematyzować zdobytą wiedzę - niejednokrotnie w formie gry, atrakcyjnych zadań czy escape roomu.

Sekcja To już wiesz to sketchnotki, przygotowane przez Sylwię Oszczyk, które mają na celu przypomnienie ważnych terminów, lektur obowiązkowych, zagadnień z nauki o języku i ortografii. Mocne strony podręcznika Zamieńmy słowo: Powtarzalny układ treści ułatwia poruszanie się po kolejnych tematach.

Czytelne oznaczenia, piktogramy i kąciki tematyczne porządkują materiał. Autonomiczna część wydzielona z podręcznika i umieszczona na jego końcu pozwala nauczycielowi na sprężystość i omawianie lektur w dogodnym czasie.

najróżniejszy język i sposób przedstawienia zagadnień uwzględniają jednostkowe podejście do uczniów. Cykl umiejętnie łączy teksty z kanonu literatury polskiej i światowej z literaturą współczesną. Nowoczesna forma przekazu uwzględnia zapotrzebowania poznawcze współczesnego ucznia.

W postępowy sposób przedstawia aktualne treści. Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Dane oraz specyfikacja:

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017

  • Zamieńmy słowo. Język polski. Podręcznik dla klasy 4. Szkoła podstawowa (sklep Empik)
    38,57 zł Sklep Empik
    Przejdź do sklepu
  • Zamieńmy słowo. Język polski. Szkoła podstawowa. Klasa 4. Podręcznik (sklep TaniaKsiazka.pl)
    39,99 zł Sklep TaniaKsiazka.pl
    Przejdź do sklepu

W naszym rankingu znajduje się 2 promocyjnych ofert w cenach od 38,57 zł do 39,99 zł.

Opinie i recenzje użytkowników

Dodaj opinie lub recenzję dla Zamieńmy słowo. Język polski. Szkoła podstawowa klasa 4. Podręcznik. WSiP. Twój komentarz zostanie wyświetlony po moderacji.

Produkty powiązane

Inne w kategorii Podręczniki