Zdjęcia produktu


Zagubiona fotografia. pozytywka poli. tom 1 (Zielona sowa)

(2022 / 160 / Zielona Sowa / Aniela Cholewińska-Szkolik / twarda / 9788382401967)
Książki dla dzieci Zielona sowa
Dostepność na dzień 21.06.2024: w magazynie

Promocyjna oferta cenowa:

24,59 zł
Sklep TaniaKsiazka.pl
Przejdź do sklepu Najlepsza oferta w bazie!
Przejdź do sklepu 24,59 zł - najtaniej w bazie!

Prezentowana oferta sklepu TaniaKsiazka.pl jest najbardziej atrakcyjna cenowo spośród setek sklepów internetowych w naszej bazie. Przeglądaj pełny ranking cen i ofert Porównanie cen następuje w czasie rzeczywistym.

Recenzje i opinie

Opis produktu Zagubiona fotografia. pozytywka poli. tom 1

Kolejna linia Anieli Cholewińskiej-Szkolik, autorki tak lubianej „Misi i jej niedużych pacjentów"! Poznajcie Polę. Ta sympatyczna dziewczynka ma dużo pasji. Kocha nie tylko taniec, ale uwielbia także podróże, w trakcie których poznaje świeże osoby,typowo miejscową kulturę i egzotyczne zwierzęta, które często będą potrzebowały pomocy.

W każdym tomie dziewczynka odwiedza wyjątkowe miejsca na całym świecie. Podróże Poli będą z reguły związane ze szkołą tańca dziewczynki. Czego jeszcze nie zabraknie w tej linii? Przygód! W pierwszym tomie Pola, Kheri, Ungi przemierzają Afrykę, aby wyjaśnić zagadkę pewnego zdjęcia.

Jaką tajemnicę skrywa skradziona fotografia? Przekonaj się, co wspólnego z jej zniknięciem mają: papuga, słoń, lew i… zazdrosne flamingi. „Pozytywka Poli" nieszablonowa seria o tańcu, przyjaźni, spełnianiu marzeń, egzotycznych zwierzętach i dalekich podróżach!

zalety: nieprzeciętnie napisane wyjątkowo ciepłe opowieści z nutką egzotyki: dalekie podróże, odległe miejsca, egzotyczne zwierzęta, przenoszenie się w zróżnicowane miejsca na świecie Pola to szczególnie sympatyczna, wrażliwa, urodziwa dziewczynka, z którą dzieci będą mogły się łatwo utożsamiać dzięki jej pasjom każda opowieść to pozytywne, wartościowe przesłanie dla dzieci (uczenie wrażliwości, empatii, tolerancji, wytrwałości i pozytywnych relacji rodzinnych i koleżeńskich) Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Dane oraz specyfikacja:

 • Kategoria

  Książki dla dzieci
 • Producent

  Zielona sowa
 • ISBN

  9788382401967
 • Oprawa

  Twarda
 • Autor

  Aniela cholewińska-szkolik
 • Wydawnictwo

  Zielona sowa
 • Ilość stron

  160
 • Rok wydania

  2022
 • Przecena

  -
 • Opinia użytkowników

  -

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017

 • Zagubiona fotografia. Pozytywka Poli. Tom 1 (sklep TaniaKsiazka.pl)
  24,59 zł Sklep TaniaKsiazka.pl
  Przejdź do sklepu

W naszym rankingu znajduje się 1 promocyjnych ofert w cenie 24,59 zł.

Opinie i recenzje użytkowników

Dodaj opinie lub recenzję dla Zagubiona fotografia. pozytywka poli. tom 1. Twój komentarz zostanie wyświetlony po moderacji.

Produkty powiązane

Inne w kategorii Książki dla dzieci