Zdjęcia produktu


Ostatnia bitwa - tylko w legimi możesz przeczytać ten tytuł przez 7 dni za darmo (Novae Res)

(2022 / Novae Res / Adamczak Olgierd / 9788382199239)
E-booki Novae Res
Dostepność na dzień 30.05.2024: w magazynie

Promocyjna oferta cenowa:

36,10 zł
Sklep TaniaKsiazka.pl
Przejdź do sklepu Najlepsza oferta w bazie!
Przejdź do sklepu 36,10 zł - najtaniej w bazie!

Prezentowana oferta sklepu TaniaKsiazka.pl jest najbardziej atrakcyjna cenowo spośród setek sklepów internetowych w naszej bazie. Przeglądaj pełny ranking cen i ofert Porównanie cen następuje w czasie rzeczywistym.

Recenzje i opinie

Opis produktu Ostatnia bitwa - tylko w legimi możesz przeczytać ten...

Jak pokonać wroga, którego nie znasz?

W sielankowe życie zamieszkujących Wielką Puszczę istot ze szczękiem oręża i tętentem kopyt wkracza najgorszy z najgorszych nieprzyjaciół: człowiek. To z jego winy wybucha krwawa wojna, pochłaniająca tysiące ofiar. Elfy, krasnoludy, trolle, nimfy i ogry muszą zmierzyć się z przemocą na niezrównaną dla nich skalę i stanąć do obrony swych domostw. Wśród nich jest krasnolud Peren, który stara się z całych sił wspomagać swoją ojczyznę. Wkrótce jednak okazuje się, iż wrogów jest więcej. Przyczajone od tysięcy lat ciemne moce planują użyć wojenną zawieruchę, żeby przejąć władzę nie tylko nad Wielką Puszczą, lecz i całym światem…

Las płonął. Setki starych drzew waliły się z łoskotem na ziemię, sypiąc iskry na suche liście krzewów, które gęsto rosły bliżej ziemi. Oszalałe z przerażenia zwierzęta uciekały na oślep, byle dalej od ognia. Ale żywioł szalał wszędzie. Cała pradawna Puszcza płonęła, niby bierwiona w kominku olbrzyma. Padały stare dęby, liczące sobie ponad pięć stuleci, młode brzozy, które po zimie jeszcze nie zdążyły się zazielenić, i cisy i buki dopiero co wyrosłe ponad glebę. Było gorąco, duszno, dym zatykał płuca, wdzierał się do oczu, powodując łzawienie, ograniczał widoczność. Wszędzie skakały płomienie. Było jak w piekle.

Olgierd Adamczak
Urodził się w 2006 roku w Poznaniu. Swoją przygodę z pisarstwem rozpoczął w wieku jedenastu lat. Lubi tworzyć własne, alternatywne światy, gdyż – jak twierdzi – może wówczas żyć w kilku miejscach równocześnie. Jest wielkim fanem twórczości Sapkowskiego i Tolkiena. Słucha wielu metalowych i rockowych kapel, w szczególności Amon Amarth. Marzy o tym, by w przyszłości jego książki przetłumaczono na język angielski i żeby stały się znane na całym świecie.
Strona autora: oliada.pl

Dane oraz specyfikacja:

 • Kategoria

  E-booki
 • Producent

  Novae Res
 • ISBN

  9788382199239
 • Autor

  Adamczak olgierd
 • Wydawnictwo

  Novae res
 • Rok wydania

  2022
 • Przecena

  -
 • Opinia użytkowników

  -

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017

 • Ostatnia bitwa (sklep TaniaKsiazka.pl)
  36,10 zł Sklep TaniaKsiazka.pl
  Przejdź do sklepu

W naszym rankingu znajduje się 1 promocyjnych ofert w cenie 36,10 zł.

Opinie i recenzje użytkowników

Dodaj opinie lub recenzję dla Ostatnia bitwa - tylko w legimi możesz przeczytać ten tytuł przez 7 dni za darmo. Twój komentarz zostanie wyświetlony po moderacji.

Produkty powiązane

Inne w kategorii E-booki