Zdjęcia produktu


Masaż niemowląt i nie tylko, czyli jak się cieszyć rodzicielstwem dzień po dniu (Novae Res)

(2015 / 107 / Novae Res / Magdalena Fabritius / 9788379429394)
E-booki Novae Res
Dostepność na dzień 25.07.2024: w magazynie

Promocyjna oferta cenowa:

25,20 zł
Sklep TaniaKsiazka.pl
Przejdź do sklepu Najlepsza oferta w bazie!
Przejdź do sklepu 25,20 zł - najtaniej w bazie!

Prezentowana oferta sklepu TaniaKsiazka.pl jest najbardziej atrakcyjna cenowo spośród setek sklepów internetowych w naszej bazie. Przeglądaj pełny ranking cen i ofert Porównanie cen następuje w czasie rzeczywistym.

Recenzje i opinie

Opis produktu Masaż niemowląt i nie tylko, czyli jak się cieszyć...

Masaż niemowląt od dawna użytkowany w krajach Dalekiego Wschodu zyskuje coraz bardziej na popularności także na Zachodzie. Jego legendarną wydajność potwierdzają liczne badania naukowe. Jeśli chcesz pomóc swemu maluszkowi lepiej się rozwijać czy przynieść mu ulgę przy wielu dolegliwościach – spróbuj masażu. Pomoże on także w budowaniu głębokich i pełnych miłości relacji z Twoim dzieckiem. Potraktuj tę książkę jako inspirację, a masaż jako doskonałą formę podania miłości przez czuły dotyk, możliwość spędzenia czasu z dzieckiem i okazję do wspaniałej zabawy. Zaufaj swojej intuicji. Uwierz, iż jesteś najwspanialszym rodzicem dla swej pociechy. Spójrz na rodzicielstwo z przymrużeniem oka, wyluzuj i ciesz się masażem. Zrelaksuj się, uśmiechnij i pomyśl sobie, że zaraz się nauczysz prostych technik wyjątkowego kontaktu z twoim maleństwem, które przyniosą wam obojgu tyle różnorodnych korzyści. Nie wymagaj od siebie zbyt niemało. Daj wam obojgu trochę czasu na naukę, skup się na czystej przyjemności i ciesz się każdą chwilą ze swym szkrabem. Magdalena Fabritius – psycholog, trener i instruktor masażu niemowlęcego. Autorka bloga Pozytywne Rodzicielstwo. Prowadzi kursy masażu i warsztaty dla rodziców, pisze artykuły dla portali internetowych. Zainspirowana własnym macierzyństwem i swoją kobiecością pomaga kobietom odnaleźć balans między rodzicielstwem i własnymi potrzebami. Prywatnie żona francuskiego męża i mama dwójki dzieci.
Tytuł Masaż niemowląt i nie tylko, czyli jak się radować rodzicielstwem dzień po dniu Autor Magdalena Fabritius Język polski Wydawnictwo Novae Res ISBN 978-83-7942-939-4 Rok wydania 2015 liczba stron 107 Format epub, mobi

Dane oraz specyfikacja:

 • Kategoria

  E-booki
 • Producent

  Novae Res
 • ISBN

  9788379429394
 • Autor

  Magdalena fabritius
 • Wydawnictwo

  Novae res
 • Ilość stron

  107
 • Rok wydania

  2015
 • Przecena

  -
 • Opinia użytkowników

  -

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017

 • Masaż niemowląt i nie tylko, czyli jak się cieszyć rodzicielstwem dzień po dniu (sklep TaniaKsiazka.pl)
  25,20 zł Sklep TaniaKsiazka.pl
  Przejdź do sklepu

W naszym rankingu znajduje się 1 promocyjnych ofert w cenie 25,20 zł.

Opinie i recenzje użytkowników

Dodaj opinie lub recenzję dla Masaż niemowląt i nie tylko, czyli jak się cieszyć rodzicielstwem dzień po dniu. Twój komentarz zostanie wyświetlony po moderacji.

Produkty powiązane

Inne w kategorii E-booki