Zdjęcia produktu


Finanse małego przedsiębiorstwa w teorii i praktyce zarządzania - Halina Zadora (C.H. BECK)

(2009 / 456 / C.H. BECK / Zadora / 9788325507572)
E-booki C.H. BECK
Dostepność na dzień 28.05.2024: brak

Promocyjna oferta cenowa:

Niestety na chwilę obecną w naszej bazie nie ma sklepów posiadających {produkt} w magazynie. Prosimy spróbować ponownie później.

Recenzje i opinie

Opis produktu Finanse małego przedsiębiorstwa w teorii i praktyce...

Autorzy książki Finanse nieznacznego przedsiębiorstwa w teorii i praktyce zarządzania patrzą na małe przedsiębiorstwo poprzez pryzmat jego cyklu rozwojowego, począwszy od fazy powstania i uruchomienia, przez fazę wzrostu i dojrzałości, kończąc na fazie schyłkowej ze wyszczególnioniem możliwości odnowy.

Wśród wielu oryginalnych cech eksponujących minimalne przedsiębiorstwo od przeciętnego i pokaźnego jest dodatkowo taka, iż właściciel jest równocześnie menedżerem. Dlatego także w podręczniku wątki zarządzania przeplatają się z finansami śladowego przedsiębiorstwa.

Ostatnia część książki to szereg rzeczywistych przykładów z praktyki gospodarczej. Książka adresowana jest zwykle do środowiska akademickiego, w szczególności do studentów, którzy swą zawodową przyszłość planują scalić z własną działalnością biznesową lub którzy wybrali specjalizację w zakresie niewiele znaczących i przeciętnych przedsiębiorstw.

Jest ona ponadto propozycją dla tych wszystkich uczestników życia gospodarczego, którzy już stworzyli minimalne przedsiębiorstwo i chcą zadbać o jego rozwój....

Dane oraz specyfikacja:

 • Kategoria

  E-booki
 • Producent

  C.H. BECK
 • ISBN

  9788325507572
 • Autor

  Zadora
 • Wydawnictwo

  C.h. beck
 • Ilość stron

  456
 • Rok wydania

  2009
 • Opinia użytkowników

  -

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017

W naszym rankingu znajduje się 0 promocyjnych ofert w cenie 0,00 zł.

Opinie i recenzje użytkowników

Dodaj opinie lub recenzję dla Finanse małego przedsiębiorstwa w teorii i praktyce zarządzania - Halina Zadora. Twój komentarz zostanie wyświetlony po moderacji.

Produkty powiązane

Inne w kategorii E-booki